آینه تزئینی

آینه های تزئینی

آینه های تزئینی

از وسایل و لوازم متنوعی برای تزیین دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی و نشیمن بهره برده میشود ولی فقط آینه های تزئینی یکی از مهم ترین ارکان اصلی می باشد .
در واقع آیینه که در گذشته ها و طراحی دکوراسیون سنتی ما ایرانی ها یکی از اصلی ترین تزیینات دکوراسیون داخلی به حساب می آمد خیلی وقت است که جای خالی اش احساس میشود.

البته در اکثر اتاق خواب ها آینه وجود دارد ولی جایگاه مورد نظر ما اصلی ترین بخش خانه یعنی اتاق پذیرایی و نشیمن است. آیینه با هر اندازه و شکلی باشد به سبب طرح و شکل زیبا و با وقاری که دارد یک شفافیت دوست داشتنی را به دکوراسیون داخلی هدیه می دهد وعلاوه بر این آینه بهترین وسیله ای است که به فضای داخلی حجم و وسعت می دهد.

آینه های تزیینی- دکوراتیو

آینه های تزیینی- دکوراتیو

آینه را به روش های مختلفی می توان به دکوراسیون اتاق نشیمن افزود آنها که جیب پر پولی دارند دیوارها را آیینه کاری میکنند و یک نمای سلطنتی به دکوراسیون اتاق نشیمن می دهند آنهایی هم که کمی توان همچین هزینه هایی را ندارند می توانند بازار شهر بروند و از مدل آینه های تزئینی که قیمت مناسب تری خریداری کنند. خوشبختانه یا متاسفانه به لطف تولیدات چینی انواع و اقسام مدل های آینه بدون قاب با با قاب چوبی و پروفیلی و ساده و طرحدار وجود دارند که می توانید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی منزل مناسب ترین آنها را انتخاب کنید.

از ما می شنوید سالن نشیمن و پذیرایی را بدون آینه نگذارید آینه به دکوراسیون داخلی منزل شما شخصیت و ابهت میدهد.

آینه های تزئینی و دکوراتیو در معماری و دکوراسیون داخلی جزء لاینفک دیزاین می باشد که انتخاب اول و مهم هر آرشیتکتی که به فضا اهمیت می دهد ، می باشد . غافل بودن از این موضوع ممکن است باعث ایجاد خستگی در محیط طراحی گردد .

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *